Nagihan AYHAN

Formu doldurduktan sonra Havale/EFT veya Kredi Kartınızla güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme sonrasında psikologlarımız sizinle iletişim kuracaktır.

Nagihan AYHAN

Psikolog

Randevu Al

HAKKINDA

Merhaba, Ben Psikolog Nagihan Ayhan.

Tam burslu olarak girdiğim Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2018 yılı Haziran ayında onur derecesi ile mezun oldum. Mezuniyet öncesinde çeşitli kurum ve kuruluşlarda gönüllü çalışmalara katıldım. Bafra Devlet Hastanesi psikiyatri polikliniğinde ve Kadıköy Avrasya Şizofreni Derneği’nde gönüllü staj yaptım. Ümraniye NP Beyin Hastanesi’nde ve Kadıköy RAM’da zorunlu stajlarımı tamamladım.
Mezuniyetten sonrada gönüllü çalışmalara devam ettim. Kadın Konukevinde kalmış olan kadınlar ve çocuk esirgeme kurumlarında kalmış olan kişilerle bireysel terapi çalışmaları yürüttüm.

Kendimi alanımda geliştirmek için hem çocuk hem yetişkin alanında eğitimler aldım. Eğitimlerim; Objektif Çocuk Testleri Eğitimi, Kabul Kararlılık Terapisi Eğitimi/ACT (TÜRBAD-Dr. Fatih Yavuz) , Rorschach ve TAT Test Eğitimi (Prof. Dr. Tevfika İkiz) , Aile Danışmanlığı Eğitimi (Biruni Üniversitesi), Çocukların Psikolojik Değerlendirilmesi ve Görüşme Teknikleri Eğitimi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (Prof. Dr. Murad Atmaca) , Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi (Klinik Psk. Mehmet Teber)

Çocuklarla Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Ekolü ile çalışmaktayım, yetişkinlerle Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kabul Kararlılık Terapisi ekolleri ile çalışmaktayım. Aile Danışmanlığı vermekteyim. Online ve yüz yüze seanslar görmekteyim.
Psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Online Psikoloji’de sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

Uzmanlık Alanları
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul Kararlılık Terapi, çocuklarda davranış problemleri, öfke problemleri, ağlama ve öfke nöbetleri, saldırganlık, enürezis(çiş kaçırma), enkoprezis(kaka kaçırma), tırnak yeme, kardeş kıskançlığı, çocuklarda uyku ve yeme problemi, konuşma problemleri, ilişkisel problemler, sınır problemleri, uyum bozuklukları, korku, çekingenlik, oyun bağımlılığı, bireysel terapi, depresyon, kaygı bozuklukları, fobiler, özgül fobi, sosyal fobi, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk, bipolar bozukluk ve borderline kişilik problemleri, aile ve çift danışmanlığı.