Aile Terapisi Psikologları

Dilediğin psikoloğu seç,
Terapiye Başla

ishak büyükyıldıırm

İshak Büyükyıldırım

Psikolog Hakkında

Klinik Psk/Psikoterapist İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır.

350₺ - 45DK

Emine Kurt Antmen

Psikolog Hakkında

1991de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra uzun yıllar göğüs hastalıkları uzmanı olarak, ayrıca sigara bırakma polikliniğinde danışmanlık vererek çalıştı. 

350₺ - 45DK

Feyyaz Aslan

Psikolog Hakkında

2011 yılında Mersin Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Lisansımı,  2017 yılında İstanbul Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Master ımı tamamladım.  

450₺ - 45DK

Umut Güven

Psikolog Hakkında

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Umut GÜVEN, 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretim eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. 2015 yılında Denizli Pamukkale Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve psikolojik danışman olarak çalışma hayatına başlamıştır.

250₺ - 45DK

Sinan Hoşgör

Psikolog Hakkında

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Sinan HOŞGÖR, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. 2014’ten beri psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. 

250₺ - 45DK

Halide Çelikbaş Demir

Psikolog Hakkında

Uzman Çift ve Aile Terapisti/Uzman Psikolojik Danışman Halide Merve ÇELİKBAŞ DEMİR, İlköğretim ve Lise eğitimini Hatay/Antakya’da tamamlamıştır. Lisans eğitiminden ise başarı bursu ile kazanmış olduğu T.C. Maltepe Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden yüksek onur derecesi ve bölüm üçüncülüğü ile mezun olmuştur. 

350₺ - 45DK

Hatice Özfidan

Psikolog Hakkında

Hatice Özfidan, Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansını klinik psikoloji alanında Gelişim Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2018 yılında Şişli Florence Nightingale Hastanesi’nde 6 ay doktora çalışmasında gönüllü olarak bulundu.Akabinde Beymer Tıp Merkezi’nde bağımlılarla çip tedavisi alanında 5 ay kadar çalıştı.

250₺ - 45DK

Nazim Duman

Psikolog Hakkında

Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun olduktan sonra Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamladım. Pendik Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde staj yaptım.

350₺ - 45DK

Fatma Hakyemez Usta

Psikolog Hakkında

1979 Giresun doğumluyum
Lisansım Anadolu Üniversitesi Sosyoloji
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Aile Danışmalığı ve Eğitimi (tezli) yüksek lisansa devam etmekteyim.

200₺ - 45DK