Ergen Terapisi Psikologları

Dilediğin psikoloğu seç,
Terapiye Başla

ishak büyükyıldıırm

İshak Büyükyıldırım

Psikolog Hakkında

Klinik Psk/Psikoterapist İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır.

350₺ - 45DK

Mesut Çakır

Psikolog Hakkında

Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Ardından yüksek lisans eğitimimi İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Programında tamamladım.

350₺ - 45DK

Feyyaz Aslan

Psikolog Hakkında

2011 yılında Mersin Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Lisansımı,  2017 yılında İstanbul Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Master ımı tamamladım.  

450₺ - 45DK

Eyüp Akın

Psikolog Hakkında

1986 yılında Düzce’de doğan Eyüp AKIN, İlk ve orta öğrenimimi Düzce’ de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2009 yılında, Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji Master’ini de 2016 yılında başarı ile tamamlamıştır.

450₺ - 45DK

Sena Öz

Psikolog Hakkında

İstanbul Medipol Üniversitesi – Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans mezunu Esenyurt Üniversitesi – Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (devam ediyor) 

300₺ - 45DK

Harun Asan

Psikolog Hakkında

Harun Asan 1989 yılında Samsunda doğdu.2014 yılında Bakü Devlet Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Sonrasında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmalık bölümünde yüksek lisansını ve ikinci Yüksek lisansını da Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

350₺ - 45DK

Özlem Yıldızhan

Psikolog Hakkında

Bahçeşehir Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden “Mindfulness Temelli Psikoeğitim Programının Çocuklarda Öfke Yönetimi Becerilerine Etkisi” konulu tezi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimini Fatih Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (İngilizce) bölümünde tamamlamıştır. 

250₺ - 45DK

Dilek Özbek

Psikolog Hakkında

Psk. Dan. Dilek ÖZBEBEK, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü’nü tamamlayarak 2014 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca bir çok eğitime katılmış, çeşitli okullarda uygulamalı eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. 

250₺ - 45DK

Sinan Hoşgör

Psikolog Hakkında

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Sinan HOŞGÖR, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. 2014’ten beri psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. 

250₺ - 45DK

Nurcan Akdeniz

Psikolog Hakkında

Bülent Ecevit Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden başarıyla 2017 yılında mezun oldum. Üniversitede bulunduğum süre boyunca akademik ve sosyal hayatımı dengeleyerek staj ve topluluk çalışmalarında yer aldım.

300₺ - 45DK

Elife Boydaş

Psikolog Hakkında

İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne tam burslu olarak başlamış, 2014 yılında fakülteden mezun olduktan sonra Psikoterapi Enstitüsü’nden Bütüncül Psikoterapi eğitimi almıştır.

350₺ - 45DK

Nihal Sönmez

Psikolog Hakkında

Psikolog Nihal Sönmez 2017 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca aynı zamanda pedagojik formasyon eğitimini tamamlamakla beraber çeşitli eğitim ve sağlık kurumlarında gönüllü olarak gözlemci psikolog statüsünde çalışmıştır.

350₺ - 45DK

Halide Çelikbaş Demir

Psikolog Hakkında

Uzman Çift ve Aile Terapisti/Uzman Psikolojik Danışman Halide Merve ÇELİKBAŞ DEMİR, İlköğretim ve Lise eğitimini Hatay/Antakya’da tamamlamıştır. Lisans eğitiminden ise başarı bursu ile kazanmış olduğu T.C. Maltepe Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden yüksek onur derecesi ve bölüm üçüncülüğü ile mezun olmuştur. 

350₺ - 45DK

Hatice Özfidan

Psikolog Hakkında

Hatice Özfidan, Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansını klinik psikoloji alanında Gelişim Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2018 yılında Şişli Florence Nightingale Hastanesi’nde 6 ay doktora çalışmasında gönüllü olarak bulundu.Akabinde Beymer Tıp Merkezi’nde bağımlılarla çip tedavisi alanında 5 ay kadar çalıştı.

250₺ - 45DK

Nazim Duman

Psikolog Hakkında

Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun olduktan sonra Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamladım. Pendik Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde staj yaptım.

350₺ - 45DK

Nagihan AYHAN

Psikolog Hakkında

Tam burslu olarak girdiğim Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2018 yılı Haziran ayında onur derecesi ile mezun oldum. Mezuniyet öncesinde çeşitli kurum ve kuruluşlarda gönüllü çalışmalara katıldım.

250₺ - 45DK

Mustafa Çalışkan

Psikolog Hakkında

Psikolojik danışman Mustafa ÇALIŞKAN 1998 İstanbul doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Avcılarda tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise İstanbul Medipol Üniversitesinden Onur derecesi ile mezun olmuştur.

200₺ - 45DK

Elçin Çise Kondu

Psikolog Hakkında

Psikoterapist Elçin Çise KONDU, Akçakoca’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Akçakoca’da tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. 

450₺ - 45DK