EMDR Psikologları

Dilediğin psikoloğu seç,
Terapiye Başla

Feyyaz Aslan

Psikolog Hakkında

2011 yılında Mersin Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Lisansımı,  2017 yılında İstanbul Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Master ımı tamamladım.  

450₺ - 45DK

Özlem Yıldızhan

Psikolog Hakkında

Bahçeşehir Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden “Mindfulness Temelli Psikoeğitim Programının Çocuklarda Öfke Yönetimi Becerilerine Etkisi” konulu tezi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimini Fatih Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (İngilizce) bölümünde tamamlamıştır. 

250₺ - 45DK

Dilek Özbek

Psikolog Hakkında

Psk. Dan. Dilek ÖZBEBEK, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü’nü tamamlayarak 2014 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca bir çok eğitime katılmış, çeşitli okullarda uygulamalı eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. 

250₺ - 45DK

Sinan Hoşgör

Psikolog Hakkında

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Sinan HOŞGÖR, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. 2014’ten beri psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. 

250₺ - 45DK

Elçin Çise Kondu

Psikolog Hakkında

Psikoterapist Elçin Çise KONDU, Akçakoca’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Akçakoca’da tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. 

450₺ - 45DK