Çocuk Aile Danışmanlığı Psikologları

Dilediğin psikoloğu seç,
Terapiye Başla

Perihan Şensoy

Psikolog Hakkında

2013 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. 2016 yılından itibaren anaokullarına okul öncesi psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. 

450₺ - 45DK

Yasemin Tüzmen

Psikolog Hakkında

2011 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 

450₺ - 45DK

Özlem Yıldızhan

Psikolog Hakkında

Bahçeşehir Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden “Mindfulness Temelli Psikoeğitim Programının Çocuklarda Öfke Yönetimi Becerilerine Etkisi” konulu tezi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimini Fatih Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (İngilizce) bölümünde tamamlamıştır. 

250₺ - 45DK

Nihal Sönmez

Psikolog Hakkında

Psikolog Nihal Sönmez 2017 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca aynı zamanda pedagojik formasyon eğitimini tamamlamakla beraber çeşitli eğitim ve sağlık kurumlarında gönüllü olarak gözlemci psikolog statüsünde çalışmıştır.

350₺ - 45DK

Halide Çelikbaş Demir

Psikolog Hakkında

Uzman Çift ve Aile Terapisti/Uzman Psikolojik Danışman Halide Merve ÇELİKBAŞ DEMİR, İlköğretim ve Lise eğitimini Hatay/Antakya’da tamamlamıştır. Lisans eğitiminden ise başarı bursu ile kazanmış olduğu T.C. Maltepe Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden yüksek onur derecesi ve bölüm üçüncülüğü ile mezun olmuştur. 

350₺ - 45DK

Nagihan AYHAN

Psikolog Hakkında

Tam burslu olarak girdiğim Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2018 yılı Haziran ayında onur derecesi ile mezun oldum. Mezuniyet öncesinde çeşitli kurum ve kuruluşlarda gönüllü çalışmalara katıldım.

250₺ - 45DK

Ezgi Solak

Psikolog Hakkında

Psikolojik Danışman Ezgi SOLAK 2021 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden Onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca çeşitli okullarda ve danışmanlık merkezinde gönüllü stajyer psikolojik danışman olarak görev almıştır. 

250₺ - 45DK