Cinsel Terapi Psikologları

Dilediğin psikoloğu seç,
Terapiye Başla

ishak büyükyıldıırm

İshak Büyükyıldırım

Psikolog Hakkında

Klinik Psk/Psikoterapist İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır.

350₺ - 45DK

Emine Kurt Antmen

Psikolog Hakkında

1991de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra uzun yıllar göğüs hastalıkları uzmanı olarak, ayrıca sigara bırakma polikliniğinde danışmanlık vererek çalıştı. 

350₺ - 45DK

Feyyaz Aslan

Psikolog Hakkında

2011 yılında Mersin Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Lisansımı,  2017 yılında İstanbul Üniveristesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden Master ımı tamamladım.  

450₺ - 45DK

Eyüp Akın

Psikolog Hakkında

1986 yılında Düzce’de doğan Eyüp AKIN, İlk ve orta öğrenimimi Düzce’ de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2009 yılında, Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji Master’ini de 2016 yılında başarı ile tamamlamıştır.

450₺ - 45DK

Elife Boydaş

Psikolog Hakkında

İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne tam burslu olarak başlamış, 2014 yılında fakülteden mezun olduktan sonra Psikoterapi Enstitüsü’nden Bütüncül Psikoterapi eğitimi almıştır.

350₺ - 45DK

Elçin Çise Kondu

Psikolog Hakkında

Psikoterapist Elçin Çise KONDU, Akçakoca’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Akçakoca’da tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. 

450₺ - 45DK