Nazim DUMAN

Formu doldurduktan sonra Havale/EFT veya Kredi Kartınızla güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme sonrasında psikologlarımız sizinle iletişim kuracaktır.

Nazim DUMAN

Klinik Psikolog

Randevu Al

HAKKINDA

Klinik Psikolog, Psikoterapist
Nazim DUMAN

Eğitim Bilgisi
Lisans; Ankara Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik-2003
Yüksek Lisans; İstanbul Esenyurt Üniversitesi-Klinik Psikoloji-2018

Hakkında
Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun olduktan sonra Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamladım. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde ve Pendik Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde staj yaptım. İstanbul’da çeşitli okullarda Psikolojik Danışman olarak çalıştım. Rehberlik ve Araştırma Merkezlerinde psikolojik danışman, testör ve yönetici olarak, Anaokulu ve Özel Eğitim Okulunda yönetici olarak çalıştım. Ergen ve yetişkinlerle bireysel psikoterapi, EMDR, Çift Aile Terapisi ve Aile Danışmanlığı yapmaktayım.
Süreç boyunca çeşitli eğitimler aldım. Duygu Odaklı Birey, Çift ve Aile Terapisi Eğitimi, EMDR, Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Eğitimi, “CAS – Bilişsel Değerlendirme Sistemi” (Cognitive Assessment System) Eğitimi, PASS Bilişsel Müdahale Programı, MOXO Dikkat Testi eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çocuk Resimlerinin Analizi Eğitimi, Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerinde Transaksiyonel Analiz Eğitimi, Terapötik Kartlar Eğitimi, Aile Eğitimi Programı (0-18 Yaş) gibi çeşitli eğitim alarak danışanlarıma hizmet vermekteyim.

Çalıştığı Alan
Bireysel Terapi, Çift Terapisi, Aile Terapisi

Çalıştığı Konular
Depresyon, Panik Bozukluk, Sosyal Fobi, Anksiyete (Kaygı), Yeme Bozuklukları, Travma, İlişki ve Aile Problemleri, İletişim Sorunları, Stres Yönetimi, Fobiler, Öfke Problemleri, Özgüven Sorunları, Sınav Kaygısı, İş Sorunları, Stresle Baş Etme Yöntemleri, İlişki Sorunları, EMDR